CHŁODNA 39 LOK 3
00-867 Warszawa Mazowieckie
Telefon: 0-515-755-551

Mamy zaszczyt powitać na oficjalnym profilu jednego z najpopularniejszych gay klubów w Warszawie wyłącznie dla mężczyzn.

Na bieżąco możecie się dowiedzieć co dzieje się i działo w klubie wchodząc na naszą stronę klubowa www.wild.waw.pl Zapraszamy serdecznie! O klubie: W WILD CLUB możemy zarówno my - jego właściciele, jak i Wy - jego bywalcy czuć się zupełnie swobodnie i po prostu wśród swoich. Tutaj nie macie być gośćmi tylko gospodarzami i dlatego właśnie Wam dajemy do ręki klucze do drzwi z których będziecie mogli korzystać wtedy kiedy będziecie mieć na to ochotę.

 

JEŚLI CHODZI O ROZWÓJ NASZEGO KLUBU TO OCZYWIŚCIE JESZCZE NIE POWIEDZIELIŚMY OSTATNIEGO SŁOWA. JUŻ WKRÓTCE PLANUJEMY KOLEJNE ZMIANY , A WSZYSTKO TO W TROSCE O NASZYCH KLIENTÓW. PRAGNIEMY ABY LUDZIE ODWIEDZAJĄCY NASZ KLUB DOSTALI TO CO NAJLEPSZE

 

Godziny otwarcia klubu:

PONIEDZIAŁEK - klub zamknięty WTOREK - 21.00 ŚRODA - 19.00 CZWARTEK - 21.00 PIĄTEK - 21.00 SOBOTA - 21.00 NIEDZIELA - 21.00 Klub czynny do ostatniego gościa.

BILET WSTĘPU 15 PLN - bilet normalny 10 PLN - bilet ulgowy* (do 26 roku życia) UWAGA!

Osoby poniżej 21 lat wchodzą za darmo*

BILET SPECJALNY Bilet specjalny obowiązuje na wszystkich imprezach tematycznych. W cenie każdego biletu specjalnego otrzymasz jedno piwo lane, drink klubowy lub inny napój bezalkoholowy gratis. 20 PLN – bilet specjalny normalny 15 PLN – bilet specjalny ulgowy* (do 26 roku życia) *Warunkiem otrzymania biletu ulgowego lub darmowego wejścia do klubu jest okazanie przy wstępie do klubu dokumentu ze zdjęciem potwierdzającego wiek osoby uprawnionej do zniżki.