Bitwy Warszawskiej 1920r 19
00-194 Warszawa Mazowieckie
Telefon: 22 668 96 03

Arco to nie tylko miejsce gdzie można pograć w kręgle. To również centrum eventowo-konferencyjne dla ludzi w każdym wieku i o różnych zainteresowaniach, ceniących sobie dobrą zabawę, luźną atmosferę oraz wysoki standard i fachową obsługę. Obiekt usytuowany jest nieopodal Dworca Zachodniego PKP na warszawskiej Ochocie przy ulicy Bitwy Warszawskiej 1920 r. nr 19.

Ciekawe miejsce Niepowtarzalny klimat Arco tworzy bardzo ciekawy wystrój wnętrz. Oprócz ciepłych kolorów i oryginalnie zdobionych ścian i sufitów możemy pochwalić się czteroma akwariami, a największą maskotką naszego lokalu jest ponad pięciometrowy pyton ciemnoskóry, którego pozazdrościć nam może niejedno zoo.

Trzy poziomy - atrakcje Klubu Arco Układ pomieszczeń w Arco pozwala na różnorodną konfigurację wnętrz.

• Parter - 16 torów bowlingowych, bilard, restauracja włoska Questo e Quello, bar, mała sala konferencyjna, sklep bowlingowy Proshop i Hop-Siup, terrarium z wężem, akwaria

• Piętro - 16 torów bowlingowych, sala konferencyjna, SFERA, bary, sala konferencyjna,

• Garaż podziemny - 70 miejsc parkingowych. Idealne miejsce na szkolenia, konferencje i imprezy okolicznościowe! Arco to idealne miejsce do organizacji różnego rodzaju spotkań z rodziną i znajomymi. Proponujemy Państwu kompleksową organizację oraz profesjonalną obsługę imprez rodzinnych takich jak urodziny, chrzciny, komunie czy wesela.

Godziny otwarcia: poniedziałek - piątek od 16.00 sobota, niedziela od 12.00