Al. Jerozolimskie 120
02-017 Warszawa Mazowieckie
Telefon: 602522777 , 608197276

DISCO NUMBER ONE to jedyne warszawskie miejsce, które można nazwać prawdziwą dyskoteką. W każdy weekend dostarczamy wszystkim uczestnikom imprez - wielu niezapomnianych wrażeń, zarówno tych muzycznych jak i wizualnych a znajdująca się przed dyskoteką duża plaża, jest doskonałym miejscem do ochłodzenia się po gorących chwilach spędzonych środku! 

Po roku swojej obecności na rynku warszawskich klubów DISCO NUMBER ONE jest jednym z najpopularniejszych i najchętniej odwiedzanych miejscem w Warszawie! W sumie nie ma się co dziwić - nazwa zobowiązuje.

Dodatkowe atrakcje: ogród, w którym przygotowaliśmy nadmorską plażę z grillem i barem pod strzechą, leżakami, parasolami, pochodniami, doskonałe nagłośnienie i oświetlenie, system wyrzutni do CO2 i confetti, wygodne loże, stoliki, elegancki VIP ROOM, z własnym barem, plazmą, dla optymalnie 30-60 osób, bezpieczny parking przy klubie.

Łatwy dojazd komunikacją miejską: pod samym klubem jest przystanek autobusowy: 127, 130, 158 które przejeżdżają przez centrum Warszawy, przyjazna selekcja i profesjonalna ochrona.

Ilość miejsc: 1000
Godziny otwarcia: Piątki i Soboty 21:00 - 05:00 (Panie: od 21:00 do 22:00 za free, po 22:00 10 zl, Panowie: zawsze 20 zł, za okazaniem aktualnej legitymacji studenckiej: 5 zł posiadacze karty VIP No1 i zaproszeń: gratis)
Każdy Piątek

W każdy piątek zapraszamy Was do Disco NO.1 na muzykę disco polo i najlepsze dyskotekowe rytmy. Najbardziej taneczna impreza w Warszawie. Gra rezydent No1 DJ YAGGI. Piątek, to czas gdy w DISCO NUMBER ONE można doskonale się pobawić, tańcząc w parze ze swoją partnerką...
Poczujcie moc tańca i bądźcie z NAMI!

Muzyka: DISCO POLO, POLSKI DANCE, DANCE, DISCO

Sobotnie Noce

Sobotnie noce w DISCO NUMBER ONE; to największe muzyczne hity dance, disco i techno prezentowane przez rezydenta klubu DJ'a Yaggi’ego To także klimat, który sprawi, że za tydzień znów będziecie chcieli do Nas wrócić. Jeśli jednak po wspólnej zabawie poczujecie na parkiecie gorączkę sobotniej nocy, możecie w każdej chwili skorzystać z oferty naszych barów, w których dostaniecie schłodzone drinki ...

Muzyka: SOFT TECHNO, DANCE, DISCO, TRANCE