Kolejowa 8/10
01-210 Warszawa Mazowieckie
Telefon: 696 11 88 40

Harlem - pierwszy i jedyny w Warszawie klub w 100% dedykowany muzyce Hip-hop i R'n'B. To miejsce z duszą wykreowane w starym, opuszczonym magazynie umiejscowionym w postindustrialnej części Warszawy. Doskonała muzyka, dużo alkoholi i świetni ludzie - nasz klub stworzony został po to, aby jego goście czuli się w nim jak najlepiej.

 

Harlem nie jest miejscem dla każdego. Nasi bramkarze stawiają weto smutnym panom z grubym karkiem, którzy nie rozumieją klimatu czarnej dzielnicy. W środku jednak spotkać można ludzi właściwie w każdym wieku i każdej narodowości.

 

Tutaj nie liczy się nic oprócz dobrej zabawy. Harlem od lat przyciąga wielbicieli czarnej muzyki, tancerzy, entuzjastów sportów ulicznych i wszystkich, którzy mają ochotę na niezobowiązujące i beztroskie chwile zapomnienia. Klub z zewnątrz tonie w malowniczych graffiti. Jego otoczenie sprawia wrażenie zamkniętej, pełnej ludzi enklawy przywodzącej na myśl amerykańskie osiedlowe slumsy, ale bez żadnego cienia patologii ani mroku przestępczego świata. Nastrojowa sceneria i głośny beat, który roznosi się po całej ul. Kolejowej - to dopiero początek...