Restauracja
Krakowskie Przedmieście 7
00-068 Warszawa Mazowieckie
Telefon: 22 828 28 84

Restauracja "Ceprownia" to góralszczyzna w samym sercu zabytkowego centrum Warszawy. Mieścimy się w dawnej kamienicy Józefa Grodzickiego proj. H. Marconiego. Mieszkał tu ponoć (wg LALKI B. Prusa) Ignacy Rzecki.

Jesteśmy tuż obok ASP, naprzeciwko Uniwersytetu. Do Pałacu Prezydenckiego 100 m, do Zamku Królewskiego 300 m, do Starego Rynku 500 m. Nasza restauracja jest kameralnym lokalem o dwupoziomowym wnętrzu. Jednorazowo możemy przyjąć ok. 50 osób, a fakt łatwego odizolowania części antresoli daje nam możliwość zorganizowania przyjęć i biesiad dla większej liczby gości. Wnętrze restauracji urządzone jest z dbałością o autentyczny góralski wystrój.

Znajdą tu Państwo pełne wdzięku autentyczne ławy, jak również oryginalne przedmioty codziennego użytku.

Ilość miejsc: 50
Godziny otwarcia: Lokal czynny jest codziennie od godz. 10 do 22, w razie potrzeby dłużej.
Rodzaj kuchni: polska / regionalna
Jadłospis: Podawane przez nas potrawy są tradycyjnymi daniami kuchni polskiej i góralskiej. Wszystkie dania przygotowujemy ze świeżych, naturalnych produktów. Specjalnością, a zarazem wizytówką naszej restauracji jest KWAŚNICA NA WENDZONCE oraz idealny na przystawkę CHLYB ZE SMOLCYM SWOJYJ ROBOTY jak również OSCYPEK Z BOCKIYM ABO ŻURAWINOM SMAZONY. Godny Spróbowania jest też wyborny BIGOS PO STAROPOLSKU oraz PIEROGI DOMOWEJ ROBOTY.
Dodatkowe Atrakcje:
Możliwość organizowania imprez zamkniętych,