Wierzbowa 9/11
00-094 Warszawa Mazowieckie
Telefon: 22 827 03 51 , 22 827 03 80

Nieopodal Placu Teatralnego Restauracja Chłopskie Jadło - Karczma wywodząca się ze starej tradycyjnej kuchni chłopskiej - podwoje swe serdeczne otwiera. Gościom naszym radzi będziemy weseliska, biesiady i zacną rozrywkę zapewnić. Zapraszamy Państwa na dania kuchni polskiej i staropolskiej!

W nasze skromne progi zapraszamy wszystkich podróżnych z krain bliskich i dalekich oraz zasiedziałych mieszczuchów, smakoszy i estetów kulinarnych, samotnych i tych z rodzinami, głodnych i spragnionych - nie tylko nowych wrażeń. Zapraszamy miłośników kur, wieprzów, wołów. Nasz karta dań jest odzwierciedleniem historii kulinarnej wielu regionów kraju. Szczególnie godne polecenia to takie specjały kuchni wiejskiej jak: żur z kiełbasą, wieprz pieczony w śliwkach i czosnku, czy pieczony goleń świński. Dla tych, co nad mięsiwa przedkładają pierogi, ryby również mamy wiele do zaproponowania.

W urokliwej atmosferze chłopskiej chaty, dania i napitki wyborne pozwolą zapomnieć o smutku i zmęczeniu Znakomitemu, autentycznemu wnętrzu uroku dodaje poczęstunek z wiejskiego chleba i smalcu, którym witani są wszyscy przekraczający próg naszej chaty.