Restauracja
Al. Niepodległości 80
02626 Warszawa Mazowieckie
Telefon: 22 898 01 55 , 660 762 307

Biosfeera - wytrawna, lekka kuchnia w stylu fusion z odrobiną orientu, złamana swojskim klimatem. Biosfeera to restauracja promująca zdrowy i ekologiczny styl życia. Wszystkie potrawy są przygotowywane ze świeżych warzyw, owoców i naturalnych produktów. Wnętrze restauracji jest ciepłe i eleganckie. Nieformalna atmosfera, miękkie kanapy, nastrojowe oświetlenie i chillautowa muzyka tworzą miejsce, gdzie odnajdziesz zadowolenie zmysłów kosztując pysznych, lekkostrawnych dań kuchni świata, takich jak zapiekany kozi camembert podawany z sałatką z rukoli, suszonych pomidorów, ogórka, skropionych octem balsamicznym i oliwą czy chrupiące pierożki ze świeżym szpinakiem i serem ricotta podsmażane na oliwie z płatkami migdałów. Polecamy również owocowe koktajle, świeżo wyciskane soki oraz herbaty Fair Trade.

Zapraszamy również na atrakcyjne zestawy lunchowe oraz sezonowe menu. Na każdą porę roku szykujemy zestaw dań z najlepszych sezonowych przysmaków. Prócz tego na każdy tydzień szef kuchni proponuje jedną ze swoich specjalności. Mamy również do Państwa dyspozycji salę o powierzchni 110 m², która zależnie od potrzeb, stanowi doskonałą scenerię dla konferencji, szkoleń, spotkań czy warsztatów, jest też idealnym miejscem na bankiet, imprezę weselną, bywa tłem wydarzeń kulturalnych i artystycznych. Wiosną i latem biosfeera zaprasza do ogródka. Restauracja mieści się w budynku Ogród na terenie Ogrodu Jordanowskiego. Wizytę można połączyć z odwiedzinami na placu zabaw.

Restauracja jest wolna od dymu papierosowego. Mamy kolorowy kącik dla dzieci z bajkami i zabawkami i smakowite dziecięce menu nawet dla najmłodszych gości. Biosfeera GOTOWAna MIŁOŚĆ

Godziny otwarcia: 10.00 - 22.00 przez 7 dni w tygodniu
Rodzaj kuchni: wegetariańska
Dodatkowe Atrakcje:
Możliwość organizowania imprez zamkniętych,