Restauracja
Rynek Starego Miasta 15
00-272 Warszawa Mazowieckie
Telefon: 022-635-76-82

Stacja Rynek to nowoczesna restauracja w średniowiecznych staromiejskich piwnicach. Współczesny design, kolorystyka i oświetlenie nadają jej niepowtarzalny urok. Znajdujemy się w sercu starego miasta, na Warszawskiej starówce.

Miejsce to niewątpliwie jest punktem obowiązkowym dla gości z zagranicy. Możemy zatem połączyć piękno warszawskiej starówki z zabawami terenowymi dla gości aby ich bardziej zintegrować oraz przyjemną kolacją w restauracji o niezapomnianym charakterze. - Posiadamy dwie osobne sale konsumpcyjne o wymiarach : 4m x 10m oraz 8m x 12m - Wszystkie ustawienia są w związku z tym możliwe. - Jesteśmy w stanie obsłużyć gości w formie bufetu (mamy bardzo bogate zaplecze sprzętowe) jak również w formie uroczystej kolacji - serwis niemiecki. - Posiadamy rzutnik wraz z ekranem dla gości. - Jesteśmy w kooperacji z zespołem młodzieżowym jak również profesjonalnym oraz DJ - w związku z tym możemy organizować muzykę na żywo lub muzykę odtwarzaną z płyt. - Nasza restauracja mieści się w przyziemiu co ułatwia zorganizowanego klimatu - świece, wystrój mroku, czy wprowadzenia gości w pewien klimat - Jesteśmy również restauracją, która bez problemu może organizować spotkania z restauracja na wyłączność - Nasza restauracja z uwagi na usytuowanie w przyziemiu jak również na brak lokatorów nad nami (jest to budynek poczty polskiej więc wszyscy wychodzą po godzinie 20.00) nie musimy się ograniczać do ciszy nocnej po 22.00 Stacja Rynek to miejsce z charakterem, gdzie starannie dobieramy menu, by potrawy nie nudziły się gościom, by były i polskie , swojskie smaki, ale także smakowe wariacje i fuzje różnych kuchni.

Stacja czynna jest 7 dni w tygodniu, a już od wiosny do późnej jesieni otwarty będzie nasz letni ogródek na Rynku Starego Miasta. Proponujemy także możliwość organizowania u nas business lunchów, imprez firmowych, rodzinnych obiadów, uroczystości i bankietów .

Organizujemy również cateringi. Posiadamy pełen sprzęt potrzeby do realizacji tego typu imprez.

Ilość miejsc: 70
Godziny otwarcia: 11:00-23:00
Rodzaj kuchni: polska, fusion
Jadłospis: W naszym menu posiadamy dania zarówno z kuchni polskiej, jak i szeroko pojętej kuchni fusion. Obok tradycyjnej pieczonej kaczki, czy pieczeni z jelenia mazurskiego, znajdą Państwo zapiekane ostrygi z tagiatelle i śmietanowo-serowym sosem z odrobiną czarnego kawioru. Na zakończenie posiłku, mogą się Państwo uraczyć przepysznym ciastkiem czekoladowym z płynną czekoladą i gałką lodów waniliowych.
Dodatkowe Atrakcje:
TV, Możliwość organizowania imprez zamkniętych,