Restauracja
Chłodna 35/37
00-867 Warszawa Mazowieckie
Telefon: 22 620 10 62

Jedna na milion. Z głębi czasu, innego wymiaru. Klimatyczna, intymna, tajemnicza (…) HEREZJA.

HEREZJA Restaurant Gallery Club to trzypoziomowy lokal w centrum Warszawy. Na powierzchni 360 m2 znajdzie się miejsce zarówno na duże wesele jak i na kameralne spotkanie. Mnóstwo klimatycznych salek i zakamarków, duży dancefloor i trzy świetnie zaopatrzone bary. W ciągu tygodnia Herezja to restauracja, w której skosztować można wyśmienitych potraw, jakie oferuje kuchnia indyjska, tajska i europejska. W weekendy imprezy, jakie się u nas odbywają, pozwolą na oderwanie od monotonii życia dnia codziennego. W Herezji znajdziecie to, czego szukacie wychodząc w weekend potańczyć do utraty tchu, czyli radosne, taneczne, przyjemne rytmy.

Tylko w Herezji można również codziennie posłuchać na żywo muzyki granej na sitarze - tradycyjnym instrumencie indyjskim. Organizujemy: imprezy i spotkania firmowe, towarzyskie i biznesowe, przyjęcia okolicznościowe, rauty, bankiety i imprezy klubowe. Jest to też doskonałe miejsce na wieczór panieński lub kawalerski, wesele klubowe a nawet imprezę rozwodową. Posiadamy 150 miejsc siedzących (+ 18 przy barach), a imprezy w formie bufetu pomieszczą nawet do 400 osób. W inspirowanych hinduskim przepychem wnętrzach i niesamowitej atmosferze mogą się Państwo zarówno zrelaksować jak i wyszaleć na parkiecie, a miła i fachowa obsługa sprawi, że każdy gość Herezji poczuje się tu wyjątkowo.

Ilość miejsc: 400
Godziny otwarcia: poniedziałek-czwartek, niedziela: 12.00 - 23.00 piątek: 12.00 - 02.00 sobota: 12.00 - 03.00
Rodzaj kuchni: indyjska, tajska, europejska
Jadłospis: Nasi kucharze (Nepalczycy i Polacy) pozwolą Państwu się przekonać jak wyjątkowo aromatyczna i różnorodna jest kuchnia wschodu, a gościom bardziej konserwatywnym w kwestiach kulinarnych oferują wykwintne menu europejskie.
Dodatkowe Atrakcje:
TV, Muzyka na żywo,