Pub
Al. Solidarności 117
00-140 Warszawa Mazowieckie
Telefon: 22 440 57 32

Piwiarnia Warki to lokal z charakterem, usytuowany w samym centrum tętniącej życiem Warszawy na skrzyżowaniu ulicy Jana Pawła i Al. Solidarności.Jak przystało na centrum lokal otwarty jest cały tydzień do późnych godzin nocnych. Przyjazne ciepłe wnętrze lokalu zapewniają drewniane ławy i dębowe akcenty wykończenia, które świetnie łączą się z ceglanymi ścianami i licznymi obrazkami przedstawiającymi ciekawe motywy browaru jak sama nazwa lokalu sugeruje bądź sportowe wydarzenia sprzed lat, które przywracają wspomnienia sukcesów.

 

Piwiarnia zaprasza nas na dwa piętra: na pierwszym poziomie znajduje się mniejsza sala z barem, która ratuje zmarzniętych przypadkowych gości kuflem grzanego piwa i nie tylko gdyż powitanie zgotuje wam miła i wykwalifikowana obsługa, a na 3 z 12 telewizorów, które znajdują się w Piwiarni zobaczycie najważniejsze wydarzenia sportowe.

 

Górna sala to już zupełnie inna bajka, ogromna przestronna tylko dla koneserów najlepszych sportowych emocji i wyśmienitej zabawy. Relacje sportowe na żywo, karaoke, imprezy, ogromny asortyment baru zadowoli najbardziej wymagających, do tego oczywiście najlepsze piwko w mieście, oraz duży wybór drinków;) a dla każdego głodnego znajdzie się coś smacznego, czyli tradycyjna kuchnia polska w najlepszym wydaniu, oraz największy wybór przekąsek dla głodnych piwoszy.

 

Piwiarnia posiada Internet bezprzewodowy, udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, klimatyzację. Restauracja oferuje, także organizację imprez okolicznościowych oraz cateringów zewnętrznych.

 

                                                Czego chcieć więcej?

 

 

Godziny otwarcia: godziny otwarcia poniedziałek – piątek od 11.00 do ostatniego klienta sobota – niedziela od 13.00 do ostatniego klienta
Rodzaj kuchni: kuchnia tradycujna polska w najlepszym wydaniu
Dodatkowe Atrakcje:
TV, Karaoke, Możliwość organizowania imprez zamkniętych,