kredytowa 6
00-062 Warszawa Mazowieckie
Telefon: 66431011174

Klub Karmel to najnowsze miejsce na imprezowej mapie stolicy.

Usytuowany w sercu klubowej Warszawy, przy ul. Kredytowej 6 kusi Gości dwoma przestronnymi salami, z niezależnymi barami i nagłośnieniem. Sala klubowa z centralnie umieszczonym, 22-metrowym barem wraz z idealną na imprezy zamknięte salą VIP pomieszczą razem ponad 1000 Gości.

Karmel to miejsce dla wszystkich miłośników miejskich brzmień, ceniących sobie dobrą zabawę w stylowych, urządzonych ze smakiem wnętrzach. W klubie Karmel gościły już takie międzynarodowe sławy jak DJ.Babu jeden z najlepszych na świecie djów, członek Beat Junkies oraz Dilated Peoples, DJ.Excel – DJ, producent i MC z Nowego Jorku czy DJ.A.Skillz z Londynu. Już wkrótce Gościom klubu udostępnione zostaną kolejne dwie sale. Trzecia stanowić będzie uzupełnienie pozostałych dwóch sal w dolnej części klubu. Czwarta sala znajdować się będzie na poziomie wejścia, sąsiadując bezpośrednio z ulicą. W tej sali powstanie czynna 24 godziny na dobę restauracja połączona z drink barem.

Goście klubu Karmel to osoby w wieku 21-35 lat ceniące sobie bardzo wysoką jakość oferowanych im produktów i usług. To osoby atrakcyjne, ambitne lubiące dobrą zabawę i rozrywkę.

Ilość miejsc: 1000